Resipod 38

Wersja do druku Poleć znajomemu
pomiar powierzchniowej rezystancji elektrycznej betonu

Urządzenie do pomiaru powierzchniowego rezystancji elektrycznej z użyciem w pełni zintegrowanej 4 punktowej sondy Wennera.

Podstawowe cechy

Producent: Proceq
Symbol: RSP-38
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

Urządzenie do pomiaru powierzchniowego rezystancji elektrycznej z użyciem w pełni zintegrowanej 4 punktowej sondy Wennera.

Szybki i dokładny pomiar, szeroki zakres pomiarowy: 0...1000 kΩcm (w zależności od wielkości sondy), duża dokładność ± 0,2 kΩcm lub ± 1% (200 μA), ± 0,3 kΩcm lub ± 2% ( 50 μA ), ± 2,0 kΩcm lub ± 5 % (< 50 μA).
Pozwala na określenie prawdopodobieństwa wystąpienia korozji i ocenę jej stopnia, ocenę skuteczności procesu suszenia, trwałości struktury oraz jej podatności na działanie chlorków, identyfikację wilgotnych / suchych obszarów w betonie itp.

Wskazania natężenia przepływu prądu oraz alert w przypadku niewystarczającego kontaktu sondy z betonem. W trwałej, wodoodpornej obudowie. Wewnętrzna pamięć na 500 pomiarów, możliwość transmisji danych do PC przy użyciu kabla USB i oprogramowania Resipod Link. Zasilanie - bateryjne (ok. 50 godz. na pełnym naładowaniu) Wymiary: 197 x 53 x 70 mm, masa 318 g.

W komplecie: Rejestrator, sonda 38 mm, płytka testowa, komplet gąbek kontaktowych, ładowarka, kabel USB, oprogramowanie Resipod Link, walizka transportowa

Gwarancja

  • Podzespoły elektroniczne - 24 miesiące
  • Podzespoły mechaniczne i elektromechaniczne - 12 miesięcy
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce

Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim
telefon
e-mail *
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter