ACT Tester i miernik kabli sieciowych TES46 LCD

Wersja do druku Poleć znajomemu

 Testuje: kable UTP, FTP,STP. Koncentryczne, dwu, trzy lub cztero- parowe kable skrętkowe oraz testuje wszystkie kategorie kabli UTP.

Podstawowe cechy

Symbol: TES46
Kod QR produktu

 Weryfikuje połączenie od końca do końca wg standardu EIA/TIA

Wykrywa problemy połączenia: otwarte, zwarte, niewłaściwe połączenia (skrzyżowane, odwrócone, rozdzielone pary).
Lokalizuje miejsce błędu połączenia (odległość do otwarcia lub zwarcia) Mierzy długość kabla (przy wykorzystaniu funkcji TDR)
Współpraca z identyfikatorami, wspomagającymi przyporządkowanie gniazdka w ścianie do gniazdka w patch panelu (w standardzie dostarczany jest identyfikator z numerem 1)

Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim
telefon
e-mail *
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

1

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali