PŁYTA DYNAMICZNA ZFG 3000 GPS

Wersja do druku Poleć znajomemu
pomiarowa płyta dynamiczna z kompletnym systemem pomiarowym i GPS

Dynamiczna płyta pomiarowa ZFG 3.0 produkcji Zorn-Stendal do badań dynamicznych podłoża gruntowego i warstw podbudowy nie uszlachetnianych spoiwami.

Podstawowe cechy

Producent: ZORN Instruments
Symbol: ZFG3000GPS
Jednostka: zestaw

Sytuacje stosowania

  • szybkie oznaczenie modułu dynamicznego EVD
  • oznaczanie stopnia zagęszczenia gruntu
  • określanie nośności podłoża gruntowego
Kod QR produktu

Aparat ZFG 3000 GPS (produkcji Zorn-Stendal) do badań dynamicznych podłoża gruntowego i warstw podbudowy nie uszlachetnianych spoiwami.

Umożliwia szybkie oznaczenie modułu dynamicznego EVD. Aparat składa się z płyty ϕ = 300 mm z wbudowanym czujnikiem przyspieszenia, młota (baby) o masie 10 kg, prowadnicy, sprężyny i urządzenia zwalniającego.

Przyspieszenie rejestrowane na płycie jest przedstawiane numerycznie jako amplituda osiadań każdego pomiaru oraz jako średnia z trzech pomiarów i wynikający z tej średniej moduł dynamiczny EVD. Zakres pomiaru 5 - 70 MPa.

Wyposażony w rejestrator z graficznym wyświetlacze (oprogramowanie rejestratora w języku polskim) wraz ze zintegrowaną drukarką termiczną - całość wbudowana w skrzynię transportową.

Dostarczany wraz z kartą pamięci typu SD-2GB z możliwością zapisu 10 000 pomiarów oraz oprogramowaniem do obróbki danych i statystycznej analizy wyników, pracującym w środowisku Windows Vista, Windows 7, Windows 10.

Aparat posiada zintegrowany system GPS do określania współrzędnych geograficznych.

W komplecie ładowarka sieciowa 230 V, 50 Hz oraz kabel przyłączeniowy do gniazda zapalniczki samochodowej.

Waga: ok. 35 kg.

Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim
telefon
e-mail *
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

zestaw
1 zestaw

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 5

liczba ocen: 1

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter