Profoscope +

Wersja do druku Poleć znajomemu
Detektor zbrojenia PROFOSCOPE + z oprogramowaniem

Umożliwia lokalizacje pretów zbrojeniowych, szybki i prosty pomiar grubości otuliny w dwóch zakresach pomiarowych oraz szacowanie średnicy pretów.

Podstawowe cechy

Producent: Proceq
Symbol: PRSCP
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

Tagi:

Urządzenie posiada wbudowany inteligenty system określania punktu środkowego pomiedzy pretami sąsiadującymi.

Funkcja wykrywania i sygnalizacji zbyt cienkiej otuliny. Wyposażony w system menu obrazkowego i sterowanie za pomocą klawiszy funkcyjnych.
Wynik prezentowany na dużym, graficznym, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowo możliwość ustawienia sygnału dźwiekowego wykrywanego pręta.

Pomiar bez dodatkowych kabli.

Lekki, przenośny, ergonomiczny kształt, przystosowany do użytkowania jedną ręką.

Urządzenie pozwala na przechowywanie do 49 500 wyników (do 500 obiektów po 99 pomiarów), zapisywanych na karcie wymiennej Micro SD.
Rejestracja pomiarów w trybie manualnym lub automatycznym. Możliwość transmisji danych do komputera bezpośrednio z urządzenia przy użyciu kabla USB lub poprzez odczyt karty pamięci Micro SD.

Urządzenie dostarczane z oprogramowaniem ProfoLink pozwalającym na szybką transmisję danych do PC, ich prezentację, edycję oraz eksport do innych aplikacji.
W komplecie: detektor zbrojenia PROFOSCOPE +, karta pamięci Micro SD (2 GB), oprogramowanie Profolink i zestaw startowy - mini stanowisko badawcze, kabel USB, pasek noony, etui, znacznik.

Gwarancja

  • Podzespoły elektroniczne - 24 miesiące
  • Podzespoły mechaniczne i elektromechaniczne - 12 miesięcy
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce
  • Możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowe 1, 2 lub 3 lata (w ciągu 90 dni od daty zakupu).

Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim
telefon
e-mail *
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Zapytaj o cenę

szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

Oceń

średnia ocena: 0

liczba ocen: 0

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter