Oryginal Schmidt LIVE typ N

Wersja do druku Poleć znajomemu
nowy model młotek schmidta Proceq

Podstawowe cechy

Producent: Proceq
Jednostka: szt.
Kod QR produktu

Cyfrowo-analogowy młotek Oryginal Schmidt LIVE typ N.

  • Energia uderzenia 2,277 Nm, zakres 10 do 70 N/mm².
  • Młotek z cyfrowym raportowaniem i udostępnianiem danych za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Android oraz Apple iOS (pracującej na smartfonach z systemem iOS).
  • Funkcjonujący także jako samodzielny młotek analogowy (można używać go offline i odczytać wynik z wyświetlacza lub podziałki, jak również wyeksportować dane do aplikacji w terminie późniejszym).
  • Pamięć wewnętrzna pozwala na zapisanie do 2000 serii pomiarowych.
  • Aplikacja iOS pozwala na natychmiastowe przeliczenie liczby odbicia R na wytrzymałość betonu w w N/mm², kg/cm², MPa lub psi, posiada także funkcje statystyki (tryb średniej, mediany).
  • Pozwala także tworzyć własne krzywe konwersji.
  • Młotek automatycznie wykrywa kierunek uderzenia.

Twoje dane kontaktowe
imię / nazwisko / pseudonim
telefon
e-mail *
Dodatkowe informacje
oczekiwane informacje
prywatność i ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jest P.W. Structum Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Szeligowskiego 8/99, NIP: 712-015-64-12, KRS: 0000017929, REGON: 004164804. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia formularza. Więcej informacji w zakresie ochrony danych osobowych znajdzie Pani/Pan w Klauzuli informacyjnej RODO i Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych z godnie z zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz według zasad opisanych w Polityce Prywatności przesłanych przez ten formularz w celu udzielenia odpowiedzi na moje pytanie z użyciem podanego przeze mnie adresu e-mail lub numeru telefonu. Poinformowano mnie o moich prawach, które wynikają z mocy prawa i zostały wymienione w Polityce Prywatności.

TAK, zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
ochrona antyspamowa
kod antyspamowy

Cena brutto:

9 717,00 PLN za szt.
szt.
1 szt.

Menadżer Produktu czeka na Twoje pytania.

Marek Szczepaniak
tel.: 222019367
ms(at)structum.pl

Inni kupowali

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter