Structum

Skontaktuj się z nami:

Opis:

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną.

Firma działa na rynku od 1990 roku rozwijając się w całości dzięki polskiemu kapitałowi. Najistotniejszą wartością oferowaną przez Structum, jest wiedza techniczna. Structum rozwija i udostępnia innowacyjne rozwiązania techniczne w wielu branżach, m.in. dla IT oraz dla inżynierii materiałowej i hydrotechniki. Structum Sp. z o.o. rozwija i wdraża modułowy system zarządzania wiedzą, zasobami i procesami - InfoBiz Server - który umożliwia realizowanie różnych modeli biznesowych i znajduje zastosowanie w administracji, na uczelniach wyższych i w sektorze przedsiębiorstw. Structum oferuje także usługi konsultingowe w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

ROZWÓJ I WPROWADZANIE INNOWACJI

Historia firmy STRUCTUM rozpoczęła się w 1990 roku. Podstawę tożsamości firmy STRUCTUM stanowią wizja i wartości firmy. Przyjęta przez nas kultura organizacyjna określa naszą odpowiedzialność społeczną i zasady współpracy biznesowej.

Naszym celem jest zdobycie pozycji globalnego dostawcy technologii i wiedzy. Podstawowym elementem przewagi konkurencyjnej STRUCTUM jest innowacyjność. Strategia firmy zakłada ciągłe wprowadzanie innowacji w zakresie technologii i procesów.

Aktywną działalność firmy w Internecie realizujemy na bazie systemu InfoBiz Server.

Wszystkie produkty STRUCTUM posiadają współne cechy: innowacyjność i skuteczność.
MOTTO

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ


FIRMA TECHNOLOGICZNA

Structum jest internetową firmą technologiczną.

Sprawdzone przez nas pod względem skuteczności nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania stają się elementami naszej oferty. Poprzez nasze marki i produkty dostarczamy wymierne korzyści biznesowe naszym Klientom.

Zapraszamy do współpracy, zrealizuj z nami swoje pomysły biznesowe.


firma technologiczna STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

 

do góry

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia:

Newsletter